business logo

Xbox 360 - montaż RGH

Cena:
Montaż instalacji RGH wraz z podstawową konfiguracją: 100zł 


 Oferuję modyfikację RGH konsoli Xbox 360. Przeróbka ta możliwa jest na wszystkich konsolach, zarówno w wersji FAT, SLIM oraz E!

Na czym polega RGH? Aby wykonać tego typu przeróbkę niezbędne jest odczytanie całej zawartości pamięci NAND konsoli za pomocą odpowiedniego urządzenia, montaż specjalnego układu w płycie głównej konsoli oraz modyfikacja systemu. Dzięki takiej przeróbce konsola zyskuje znacznie większe możliwości.

Najważniejsze cechy RGH to:
+ uruchamianie kodu niepodpisanego cyfrowo
+ uruchamianie aplikacji homebrew
+ obsługa zewnętrznego dysku twardego na USB do 2TB!
+ możliwość uruchamiania kopii zapasowych gier z dysku twardego, bez konieczności nagrywania na płyty DVD
+ uruchamianie gier ze starszej wersji konsoli
- niestety brak możliwości grania online na Xbox Live

Całkowita cena przeróbki RGH to 100zł.

UWAGA!!!
Nie w każdej konsoli istnieje możliwość instalacji RGH! Pod koniec produkcji konsol Xbox 360 Microsoft zastosował zupełnie nową płytę główną Winchester wraz z zupełnie zmienionym procesorem, który nie posiada wyprowadzenia POST_OUT, przez co montaż instalacji RGH jest niemożliwy. 

Orientacyjnie płyta WINCHESTER produkowana była od 14.08.2014. Wszystkie konsole z późniejszą datą produkcji to WINCHESTER. Konsole z datą produkcji niższą, ale zbliżoną do 14 sierpnia 2014 trafiają się losowo - czasem Winchester, czasem Corona. Bez rozkręcenia konsoli trudno określić model płyty głównej, jaka znajduje się w konsoli. Można to określić zaglądając przez kratkę w górnej części konsoli i licząc kondensatory. Różnice pomiędzy płytą Winchester a Corona przedstawia poniższa grafika. 

PAMIĘTAJ! Przeróbki konsoli nie wolno wykorzystywać do celów niezgodnych z prawem! Na przerobionej konsoli zgodnie z prawem możesz uruchamiać jedynie kopie zapasowe gier, do których posiadasz oryginalne nośniki! Wykorzystywanie przeróbki w innych celach jest nielegalne!