business logo

Xbox 360 - montaż RGH

Cena:
Montaż instalacji RGH wraz z podstawową konfiguracją: 130zł


 Oferuję modyfikację RGH konsoli Xbox 360. Przeróbka ta możliwa jest na wszystkich konsolach, zarówno w wersji FAT, SLIM oraz E!

Na czym polega RGH? Aby wykonać tego typu przeróbkę niezbędne jest odczytanie całej zawartości pamięci NAND konsoli za pomocą odpowiedniego urządzenia, montaż specjalnego układu w płycie głównej konsoli oraz modyfikacja systemu. Dzięki takiej przeróbce konsola zyskuje znacznie większe możliwości.

Najważniejsze cechy RGH to:
+ uruchamianie kodu niepodpisanego cyfrowo
+ uruchamianie aplikacji homebrew
+ obsługa zewnętrznego dysku twardego na USB do 2TB!
+ możliwość uruchamiania kopii zapasowych gier z dysku twardego, bez konieczności nagrywania na płyty DVD
+ uruchamianie gier ze starszej wersji konsoli
- niestety brak możliwości grania online na Xbox Live

Na wykonaną usługę udzielam gwarancji. Do przeróbki wykorzystuję głównie chipy Coolrunner rev.D, Coolrunner CR3 Lite oraz Matrix Glitcher V3 (oferują stabilne działanie, mam do nich największe zaufanie). Odczyt NAND i zaprogramowanie układu wykonuję na Super NAND Flasher oraz TX Corona NAND RW Kit.


Całkowita cena przeróbki RGH to 130zł. W przypadku konsol z płytą główną Corona V3, V4 niezbędny jest montaż ramki procesra TX POSFIX adapter. Dla tych płyt głównych należy doliczyć 20zł za ramkę.

UWAGA!!!
Nie w każdej konsoli istnieje możliwość instalacji RGH! Pod koniec produkcji konsol Xbox 360 Microsoft zastosował zupełnie nową płytę główną Winchester wraz z zupełnie zmienionym procesorem, który nie posiada wyprowadzenia POST_OUT, przez co montaż instalacji RGH jest niemożliwy. 

Orientacyjnie płyta WINCHESTER produkowana była od 14.08.2014. Wszystkie konsole z późniejszą datą produkcji to WINCHESTER. Konsole z datą produkcji niższą, ale zbliżoną do 14 sierpnia 2014 trafiają się losowo - czasem Winchester, czasem Corona. Bez rozkręcenia konsoli trudno określić model płyty głównej, jaka znajduje się w konsoli. Można to określić zaglądając przez kratkę w górnej części konsoli i licząc kondensatory. Różnice pomiędzy płytą Winchester a Corona przedstawia poniższa grafika. 

PAMIĘTAJ! Przeróbki konsoli nie wolno wykorzystywać do celów niezgodnych z prawem! Na przerobionej konsoli zgodnie z prawem możesz uruchamiać jedynie kopie zapasowe gier, do których posiadasz oryginalne nośniki! Wykorzystywanie przeróbki w innych celach jest nielegalne!