business logo

Dobranie zestawu lub modernizacja PC

 Oferuję doradztwo w zakresie wyboru sprzętu, zarówno komputerów stacjonarnych jak i notebooków. Doświadczenie zdobyte podczas serwisowania urządzeń komputerowych pozwala na optymalny dobór urządzeń, zarówno pod kątem bezawaryjności jak i wydajności. Poszczególne podzespoły komputera stacjonarnego dobieram tak, aby uzyskać możliwie najwyższą wydajność i bezawaryjność zestawu w jak najniższej cenie. Nie istnieją komputery "do wszystkiego", więc każdy zestaw dobierany jest do indywidualnych potrzeb klienta, w zależności od wymagań: komputer wyłącznie do przeglądania stron internetowych i oglądania filmów, komputer do gier, komputer do zaawansowanej obróbki grafiki lub wideo lub komputer do zastosowań serwerowych.

Nie posiadam magazynu z podzespołami PC, dzięki czemu mają Państwo pewność, że w zestawie dobranym przeze mnie nie znajdą się części które "nie schodzą" z magazynu byle się ich pozbyć. Korzystam z różnych sklepów i hurtowni, więc staram się zamawiać dobrane komponenty w możliwie najniższych cenach.

Oferuję również profesjonalne doradztwo w zakresie rozbudowy i modernizacji komputerów zarówno stacjonarnych jak i laptopów. Profesjonalna modernizacja komputera nie polega na bezmyślnym dokładaniu pamięci RAM i przekładaniu procesorów na zasadzie "może będzie lepiej". Komputery przekazane do mojego serwisu w celu modernizacji są sprawdzane przeznaczonym do tego oprogramowaniem, wykonywane są odpowiednie pomiary, i dopiero na ich podstawie określane są czynności, jakie należy wykonać aby komputer działał szybciej. Modernizując komputer stacjonarny lub laptop w moim serwisie możesz mieć pewność, że Twój sprzęt będzie działał znacznie szybciej jak najniższym kosztem.