business logo

PS3 - Naprawa

Cena:
Reballing procesora: 190zł


W mojej ofercie znajdziecie Państwo również usługi związane z różnego rodzaju naprawami konsol PlayStation. Do napraw wykorzystuję oryginalne części, dzięki czemu konsola po naprawie gwarantuje bezproblemowe działanie.

YLOD lub RLOD
Usterka YLOD - Yellow Light Of Death lub RLOD - Red Light Of Death jest odpowiednikiem RROD w Xbox 360. Objawia się ona nie uruchamianiem się konsoli i mruganiem czerwonej lub żółtej kontrolki. W przypadku YLOD najczęstszą przyczyną tej usterki są uszkodzone połączenia pomiędzy układem GPU lub CPU a płytą główną. W przypadku konsol PlayStation 3, w przeciwieństwie do Xbox 360, profesjonalnie zrobiony reballing w większości przypadków usuwa usterkę na stałe i nie jest konieczna wymiana całego układu na nowy. Dzieje się tak dlatego, że uszkodzeniu ulegają najczęściej połączenia pomiędzy płytą główną a układem, a sam układ i jego połączenia wewnętrzne są sprawne. Reballing wykonuję na profesjonalnej stacji BGA JOVY RE-8500, dzięki czemu ryzyko powrotu usterki jest niewielkie. Oddając swoją konsolę do naprawy warto dowiedzieć się, na jakim sprzęcie będzie naprawiana! Wielu pseudo-serwisantów z for internetowych czy ofert allegro wykonuje tę naprawę na zasadzie podlania układu specjalnym płynem i wygrzaniu całości opalarką czy w piekarniku! Może to nieodwracalnie uszkodzić konsolę! Na usunięcie usterki YLOD udzielam 3 miesięcy gwarancji! Cena reballingu to 190zł.

Oferuję również wymianę całych napędów oraz samych laserów w konsoli PlayStation 3, wymianę uszkodzonych gniazd, usuwam pojawiające się błędy systemu konsoli i wiele innych. Zapraszam do kontaktu!