business logo

Usuwanie wirusów

Cena:
Usuwanie wirusów i różnego rodzaju szkodliwych programów: 30-100zł (w zależności od stopnia zainfekowania systemu) 


 Jeśli posiadasz jakiekolwiek problemy z wirusami lub innym złośliwym oprogramowaniem zapraszam do skorzystania z moich usług. Gwarantuję, że szybko i skutecznie oczyszczę Twój komputer z wszystkich niebezpiecznych programów i zarażonych plików. Oferuję również zabezpieczenie komputera przez instalację darmowego oprogramowania antywirusowego.

Zapobieganie wirusom komputerowym jest bardzo ważne. Często zdarza się, że złośliwe programy wykradają loginy i hasła do portali społecznościowych, for internetowych, poczty elektronicznej a nawet kont bankowych, co może skutkować utratą pieniędzy. Obecnie jednym z najlepszych darmowych programów antywirusowych jest "avast! free antivirus", posiadający szereg różnego rodzaju zabezpieczeń, również przeglądarki internetowej. Istnieje również możliwość zakupu płatnego programu antywirusowego. Warto również pamiętać, aby nie korzystać z dwóch programów antywirusowych jednocześnie! Często w takich sytuacjach programy te blokują się nawzajem, przez nie chronią prawidłowo Twojego komputera!

Należy zwrócić uwagę na fakt, że nawet w przypadku stosowania najlepszych programów antywirusowych istnieje ryzyko infekcji komputera. W takich sytuacjach niezbędna jest interwencja z zastosowaniem specjalnego oprogramowania oraz odpowiedniej wiedzy na temat usuwania wirusów. Samodzielne używanie specjalistycznego oprogramowania pobranego z internetu bez umiejętności jego wykorzystania może doprowadzić do utraty danych. W takich przypadkach warto skontaktować się z moim  serwisem w celu szybkiej i skutecznej naprawy! Cena usuwania wirusów jest ściśle zależna od stopnia zawirusowania komputera oraz uszkodzeń systemu spowodowanego przez złośliwe oprogramowanie. Zazwyczaj cena ta waha się w przedziale 30-100zł.