business logo

Wymiana wyświetlaczy GSM

Cena:
Koszt robocizny przy wymianie digitizera, wyświetlacza lub całego przedniego panelu: 50-100zł (w zależności od budowy telefonu) + cena elementu.


Oferuję pełen serwis telefonów komórkowych, w tym jedną z najpopularniejszych usług jaką jest wymiana uszkodzonych wyświetlaczy oraz digitizerów (paneli dotykowych). 

Oferuję wymianę całych wyświetlaczy, zarówno oryginalnych, stosowanych w serwisach producenta oraz tańszych zamienników o bardzo wysokiej jakości. Decyzja zawsze należy do Państwa! Zamienniki dobrej jakości są często połowę tańsze niż oryginalne, jednak jakość wyświetlanych kolorów, jakość wykonania oraz trwałość jest nieco niższa niż w oryginale, jednak nie wpływa to na funkcjonowanie telefonu! Stosując oryginalny wyświetlacz który jest znacznie droższy Państwa telefon nie będzie się różnił niczym od nowego telefonu wyjętego prosto z pudełka! Koszt takiej naprawy to około 50-100zł (w zależności od modelu telefonu) + cena elementu. 

Wymieniane elementy objęte są najczęściej 12-miesięczną gwarancją (nie dotyczy uszkodzeń mechanicznych). Jeśli na wyświetlaczu i panelu dotykowym niema pęknięć, a element pracuje nieprawidłowo: nie działa dotyk, plamy na wyświetlaczu lub niewłaściwie wyświetlany obraz element zostanie wymieniony na nowy w ramach gwarancji bez żadnej dopłaty!