business logo

 

 Serwis Komputerowy "LS-Service" to nowoczesna firma specjalizująca się w naprawie i konfiguracji sprzętu komputerowego oraz konsol gier. Moim priorytetem jest szybka i solidna naprawa urządzeń oraz przywrócenie do prawidłowego i sprawnego działania Państwa komputerów i konsol gier. 

Przed każdą naprawą oferuję bezpłatną diagnozę oraz wstępną wycenę naprawy usterki. Zlecając mi naprawę komputera lub konsoli gier oszczędzają Państwo czas i pieniądze wydane podczas szukania serwisu bądź sklepu komputerowego. Możliwa jest również wysyłka sprzętu kurierem na adres podany w zakładce "Kontakt".

Na każdą wykonaną usługę wystawiam gwarancję!

Oferowane przeze mnie usługi to między innymi:
* Instalacja systemów operacyjnych Windows, Linux, Mac OS
* Instalacja sterowników, oprogramowania, kodeków, aktualizacji
* Zabezpieczanie komputerów oraz usuwanie wirusów
* Budowa i konfiguracja sieci komputerowych, w tym konfiguracja domowych routerów.
* Instalacja i konfiguracja urządzeń peryferyjnych
* Naprawa komputerów przenośnych oraz konsol gier.
* Lutowanie nowoczesnych ukłądów BGA na profesjonalnej stacji BGA Jovy RE-8500.
* Czyszczenie i konserwacja urządzeń.
* Doradztwo w doborze sprzętu, składanie oraz rozbudowa komputerów.
* Modyfikacje konsol gier Xbox, PlayStation.

I Wiele innych...

W przypadku nagłych sytuacji możliwe jest wykonanie usługi poza kolejnością, dotyczy to głównie firm i instytucji w których awaria sprzętu komputerowego znacznie utrudnia bądź uniemożliwia funkcjonowanie. W takim wypadku cena usługi wzrasta DWUKROTNIE!

Na wykonywane przeze mnie usługi wystawiam faktury VAT!

O Mnie prywatnie: Jestem absolwentem Politechniki Rzeszowskiej na kierunku Informatyka. Posiadam tytuł magistra inżyniera informatyki ze specjalnością: systemy teleinformatyczne. Posiadam liczne szkolenia i certyfikaty z zakresu informatyki, miedzy innymi z bezpieczeństwa systemów komputerowych, wojen informatycznych, szkolenie z zakresu sieci komputerowych Cisco CCNA, oraz inne...  Komputerami zajmuje się od ponad dziesięciu lat, posiadam dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie naprawy systemów, sieci komputerowych, oraz napraw elektronicznych.