business logo

Wymiana gniazd

Cena:
Wymiana gniazd ładowania oraz gniazd słuchawkowych: od 40zł, w przypadku uszkodzeń pól lutowniczych od 80zł.
Wymiana gniazd SIM od 60zł


 Oferuję wymianę różnego rodzaju gniazd w telefonach komórkowych: microUSB, gniazda SIM, złącza słuchawkowe i wiele innych.

Uszkodzenie gniazda ładowania jest jedną z najczęstszych usterek w telefonach i tabletach, spowodowanych najczęściej używaniem urządzenia podczas ładowania (szarpanie kablem, wyginanie gniazda itp.) W przypadku uszkodzenia wyłącznie gniazda koszt wymiany to około 40zł. W przypadku wyrwania gniazda, uszkodzenia ścieżek i pól lutowniczych niezbędne jest odtworzenie ścieżek. Cena wymiany wyrwanego gniazda z uszkodzonymi polami lutowniczymi na płycie głównej zaczynają się od 80zł.

Często w telefonach komórkowych w których karta SIM umieszczana jest na zasadzie wsuwanej "szufladki", a sama karta jest w wersji "3w1" tzn. SIM, microSIM i nanoSIM dochodzi do uszkodzeń gniazda. Karty 3w1 nie są idealnie gładkie, wystające plastikowe elementy podczas wyciągania karty zaczepiają o cieniutkie, delikatne blaszki w gnieździe SIM przez co wyginają lub wyrywają je z urządzenia. Cena wymiany gniazda SIM zaczynają się od 60zł, i uzależnione są od modelu telefonu.

Dysponuję bardzo dokładnymi, precyzyjnymi lutownicami: grotowa Quick 202D oraz HotAir Quick 861DW przez co jestem w stanie wykonać bardzo precyzyjne prace lutownicze z bardzo dużą dokładnością.