business logo

Wymiana wyświetlaczy GSM

Cena:
Koszt robocizny przy wymianie digitizera, wyświetlacza lub całego przedniego panelu: 50-100zł (w zależności od budowy telefonu) + cena elementu.
Wymiana szybki w wyświetlaczach trwale sklejonych z przednią szybką (LOCA): od 100zł


Oferuję pełen serwis telefonów komórkowych, w tym jedną z najpopularniejszych usług jaką jest wymiana uszkodzonych wyświetlaczy oraz digitizerów (paneli dotykowych). 

Często klienci przynoszą telefony ze sprawnym wyświetlaczem prosząc o wymianę samej stłuczonej "szybki". W większości przypadków ta "szybka" to panel dotykowy, który po stłuczeniu w zależności od zastosowanej technologii przez producenta czasem jest w pełni sprawny, działa częściowo lub dotyk nie reaguje wcale. W części modeli telefonów digitizer i wyświetlacz to dwa oddzielne elementy, i przy zastosowaniu odpowiednich urządzeń i narzędzi możliwa jest wymiana samego digitizera bez wymiany wyświetlacza. W takim wypadku koszt wymiany wynosi 50-100zł (w zależności od konstrukcji telefonu) + cena digitizera. W telefonie zostaje oryginalna ramka oraz wyświetlacz, a wymieniany jest jedynie panel dotykowy.

Niestety w wielu nowoczesnych telefonach, w szczególności flagowych modelach czołowych producentów wyświetlacz oraz zewnętrzna szyba są ze sobą trwale sklejone. Przy zastosowaniu odpowiednich urządzeń tj. podgrzewacz z separatorem, możliwe jest odcięcie za pomocą cienkiego drutu molibdenowego wyświetlacza od zewnętrznej, stłuczonej szybki. Po odcięciu wyświetlacz jest oczyszczany, umieszczany w specjalnej formie dedykowanej do danego modelu telefonu komórkowego, a następnie łączony klejem LOCA z nową szybką, po czym klej utwardzany jest w świetle UV. Jest to znacznie tańsza metoda naprawy telefonu, stosowana szczególnie w przypadku bardzo drogich wyświetlaczy. Cena takiej usługi zaczyna się od 100zł + cena zewnętrznej szybki. 

Możliwa jest również wymiana całego elementu na nowy, fabrycznie sklejony. Wymiana całego elementu jest rozwiązaniem najczęściej droższym ale znacznie bardziej trwałym. Oferuję wymianę elementów zarówno oryginalnych, stosowanych w serwisach producenta oraz tańszych zamienników o bardzo wysokiej jakości. Koszt takiej naprawy to około 50-100zł (w zależności od modelu telefonu) + cena elementu. 

Wymieniane elementy objęte są najczęściej 12-miesięczną gwarancją (nie dotyczy uszkodzeń mechanicznych). Jeśli na wyświetlaczu i panelu dotykowym niema pęknięć, a element pracuje nieprawidłowo: nie działa dotyk, plamy na wyświetlaczu lub niewłaściwie wyświetlany obraz element zostanie wymieniony na nowy w ramach gwarancji bez żadnej dopłaty!